Wakacje

W Edun Korepetycje działamy prężnie także w czasie wolnym od szkoły. Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce również w czasie ferii szkolnych i wakacji – zgłoś się do nas. Wiemy, że niektórzy dopiero w ostatniej chwili myślą o przygotowaniach, np. do poprawy z matury albo komisyjnego zdawania klasy. Z Edun na pewno Ci się uda. Ponadto w naszej ofercie znajdują się także półkolonie oraz kursy językowe.

Korepetycje w ferie i wakacje w Warszawie na Ursynowie

Potrzebujesz korepetycji w dni wolne od szkoły – skontaktuj się z nami, zobaczymy, co da się zrobić. Nasze centrum działa także w wakacje i ferie, a nasi korepetytorzy w tym czasie są dostępni dla Ciebie.

Półkolonie letnie w Warszawie na Ursynowie

Nie masz możliwości zagwarantowania opieki dziecku w czasie wakacji? Zapisz je na półkolonie w Warszawie na Ursynowie do Edun. Nasza placówka gwarantuje bezpieczne i ciekawe zajęcia dla uczniów w wieku 6-13 lat. Program przewiduje zajęcia ruchowe, plastyczne, językowe, matematyczno – logiczne i wiele więcej. W opłacie za turnus mieści się także koszt dwóch posiłków oraz ubezpieczenie NNW.

Półkolonie zimowe w Warszawie na Ursynowie

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-13 lat prowadzimy także zimą, w czasie ferii. Wielu rodziców nie może wtedy liczyć na urlop, więc musi zapewnić dziecku alternatywę. Półkolonie w naszej placówce to świetny wybór. Sympatyczni opiekunowie, ciekawy program oraz czas, spędzony z rówieśnikami – Twoje dziecko będzie miało niesamowite wrażenia z ferii w Warszawie.

Wakacyjne kursy językowe w Warszawie na Ursynowie

Kursy językowe w Warszawie na Ursynowie to świetna propozycja na zagospodarowanie wolnego czasu w wakacje. Z nami podszkolisz znajomość języka obcego lub nauczysz się zupełnie nowego. Prowadzimy także kursy dla osób, które wyjeżdżają na wakacje za granicę i chcą zacząć mówić komunikatywnie w danym języku.

Kursy poprawkowe w Warszawie na Ursynowie

Chcesz poprawić wyniki matury? Zabrakło Ci parę punktów do wymarzonego indeksu na studiach? Nic straconego – w Edun Korepetycje czeka na Ciebie profesjonalny kurs poprawkowy, które przygotowuje Cię do kolejnego podejścia do egzaminu dojrzałości.

TOP